Šurmulinga Mokslo ir žinių diena Birštone

Rugsėjo pirmoji – Mokslo ir žinių diena – žymi naujų mokslo metų pradžią. Šią dieną į šventę žygiuoja pasipuošę mažieji su tėveliais, linksmi, kai kurie net susirūpinę – vyresnieji moksleiviai, mokytojai su glėbiais gėlių… Net ir seniai mokslus baigę praeiviai stabtelėja ir su nostalgija prisimena savo rugsėjo 1-ąsias… Ši diena – neįsivaizduojama be gėlių, todėl šiandieną, rugsėjo 2-ąją, Birštono kurortas mirguliavo spalvingais žiedais – kardeliais, simbolizuojančiais rūpestį.
Šv. Mišiomis prasidėjusi šventė tęsėsi J. Basanavičiaus aikštėje. Pedagogus, moksleivius, darželinukus sveikino Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, mokiniams palinkėjusi į naujus mokslo metus žengti ryžtingai ir atsakingai, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Angelė Žiūraitienė, Birštono gimnazijos direktorius Alvydas Urbanavičius. Švietimo bendruomenei palinkėjimus naujųjų mokslo metų proga perdavė ir Lietuvos žemės ūkio ministras Andrius Palionis, pats renginyje negalėjęs dalyvauti.
Šventėje skambėję Birštono meno mokyklos džiazo ansamblio „Tiesiog bendas“ muzikiniai kūriniai,  susirinkusius paragino smagiai pajudėti, mažųjų darželinukų iš širdies deklamuoti eilėraščiai – daugumai padovanojo šypsnius ir nuoširdumą veiduose. Po šventinės dalies naujos pradžios pranašas, skambantis varpelis, kvietė visus moksleivius į pirmąją pamoką. Savivaldybės merė, apsilankiusi pas mažuosius Birštono gyventojus – pirmokėlius – juos pasveikino su pirmaisiais mokslo metais ir  įteikė  atminimo dovanėles.
Mokslo metus Birštone šiemet pradėjo apie 530 moksleivių, iš kurių – 46 abiturientai. Į pirmą klasę susirinko 50 pirmokų.

Sėkmingų naujų mokslo metų!

 

Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai