Saugaus eismo prevencinė akcija „Esi saugus ir laimingas, kai esi matomas“ Birštone

Prasidėjus mokslo metams, artėjant tamsiajam metų laikotarpiui, rugsėjo 17 dieną būti matomiems kelyje, sužinoti daugiau apie saugų eismą, kelių taisykles ir apsaugos priemones, vaikus ir suaugusius į Birštono viešąją biblioteką kvietė Lietuvos automobilių kelių direkcijos inicijuota saugaus eismo prevencinė akcija „Esi saugus ir laimingas, kai esi matomas“.
Mažieji birštoniečiai į Vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyrių sugužėjo dviračiais ir paspirtukais. Organizatoriai, įvertinę jų saugumą, išrinko saugiausią, papasakojo, koks turi būti Saugus dviratis ir Saugus dviratininkas, pakvietė dalyvauti mini viktorinoje apie Kelių eismo taisykles. Teisingai atsakiusiems, padovanojo žaismingų, tamsą atspindinčių dovanėlių.
Prie akcijos geranoriškai ir aktyviai prisidėjo Birštono policijos komisariato pareigūnai. Kartu su vaikų pamiltu herojumi Amsiu, džiugino praeivius, dovanodami ryškius atšvaitus, kvietė dalyvauti akcijoje ir būti saugiems kelyje.
Nesuspėję sudalyvauti akcijoje, informacinius lankstinukus apie Kelių eismo taisykles ir jų pakeitimus galite rasti bibliotekoje. Rūpinkimės savo ir vaikų saugumu. Būkim matomi kelyje!

 

Birštono viešosios bibliotekos informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai