Pagerbti Birštono savivaldybės Socialiniai darbuotojai

2019.09.27

Rugsėjo 26 d. Birštono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus darbuotojai, Nemajūnų dienos centro ir Neįgaliųjų draugijos socialinės darbuotojos ir socialinių darbuotojų padėjėjos dalyvavo Lietuvos socialinių darbuotojų pagerbimo šventėje. Šventė vyko Savivaldybės didžiojoje salėje.
Šventės metu Socialinės paramos skyriaus vedėja Milda Astašauskienė savo Skyriaus kolegėms dėkojo už paramą ir patarimus, susiklausymą, kitų įstaigų darbuotojoms – už pasiaukojantį darbą. Meilės ir šilumos kupinais sveikinimais dalijosi ir Birštono savivaldybės socialinių paslaugų gavėjai, kurių palinkėjimai buvo įrašyti, o renginio metu visi galėjo pasiklausyti.
Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, sveikindama šventės proga, džiaugėsi, jog Birštono savivaldybė garantuoja pagalbą absoliučiai visiems, kuriems joms reikia. Merė džiaugėsi, kad Birštono savivaldybės socialinės darbuotojos savyje turi daug meilės, atsidavimo ir pareigos jausmo.
Šiais metais mero padėkomis buvo apdovanotos šios Socialinės darbuotojos: Ona Simanaitienė – už ilgametį ir nuoširdų darbą, jautrumą ir atidumą žmonėms; Iveta Simanaitytė – už kantrybę, jautrumą, malonų bendravimą, kūrybišką požiūrį į savo darbą; Danguolė Padelskienė – už ilgametį ir nuoširdų darbą. Ji Neįgaliųjų draugijoje dirba ir paslaugas teikia jau 10 metų. Merės padėka įteikta ir Socialinės paramos skyriaus vedėjai Mildai Astašauskienei, kuri nors ir neilgai vadovauja šiam skyriui, tačiau puikiai atlieka savo darbą.
Po oficialiosios sveikinimų dalies nominantai ir renginio dalyviai skanavo šia progai iškeptą tortą, bendravo vieni su kitais.

Socialiniai darbuotojai, telydi Jus šypsena, ištvermė ir puiki sveikata!

Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai