Birštone viešėjo Japonijos ambasadorius Lietuvoje Shiro Yamasaki ir Kagos miesto (Japonija) meras Riku Miyamoto su delegacija – svečiai sužavėti kurortu, planuojama bendradarbiauti

Lapkričio 17 dieną Birštone lankėsi J. E. Japonijos ambasadorius Lietuvoje Shiro Yamasaki su ponia Yuko Yamasaki ir Kagos miesto (Japonija) meras Riku Miyamoto su delegacija. Vizitą padėjo suorganizuoti buvęs Lietuvos ambasadorius Izraelyje ir Lenkijoje Darius Degutis, kuris, kartu su žmona Nida Degutiene, neseniai viešėjo Kagos mieste.
Oficialus delegacijos priėmimas vyko Birštono kurhauze. Svečiai susitiko su Birštono savivaldybės mere Nijole Dirginčiene, susitikime dalyvavo Administracijos direktoriaus pavaduotojas Valentinas Vincas Revuckas, mero patarėja Rimantė Kurkauskaitė, Turizmo informacijos centro direktorė Rūta Kapačinskaitė, Birštono viešosios bibliotekos direktorė Alina Jaskūnienė, Birštono kultūros centro direktorius Zigmas Vileikis.
Savivaldybės merė svečiams iš Japonijos pristatė Birštono kurortą, sveikatinimo ir SPA paslaugas, istoriją, kultūrą, kurorto unikalumą, tarptautinį bendradarbiavimą.
Kagos miesto meras Riku Miyamoto pristatė Kagos miestą, papasakojo apie jame esančius karštus mineralinio vandens šaltinius, SPA paslaugas, istoriją, kultūrą, gamtos objektus, turizmo ir kulinarines tradicijas.
„Dar kartą dėkoju svečiams už malonų vizitą, gražius atsiliepimus apie Birštoną, planuojame bendrauti ir bendradarbiauti tiek su Japonijos ambasada Lietuvoje, tiek ir su Kagos miestu. Arigato!“, – emocijų neslėpė Nijolė Dirginčienė.
Lankydamiesi Birštone, svečiai taip pat skanavo Birštono gastro patiekalų, dalyvavo pažintinėje ekskursijoje, aplankė turizmo, sveikatinimo objektus, išbandė SPA procedūras.

Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai