VSAT kviečia rinktis pasieniečio įvadinio mokymo kursus

Kviečiame įsilieti į Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnų gretas. Tam reikia turėti aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą, taip pat ir nepriekaištingą reputaciją. 2020 m. sausio 13-ąją, Pasieniečių mokykloje prasidės įvadinio mokymo kursai. Per 15 savaičių – jau būsi pasienietis!

Jei eisi tinkamas, nori mokytis ir gauti į tokius kursus siuntimą, iki gruodžio 13 d. el. paštu [email protected] pateik dokumentus. Kokius? Visą informaciją rasi www.pasienis.lt
Studijuodamas būsi aprūpintas uniforma, nemokamai gyvensi bendrabutyje. Išklausius teorinį kursą, atlikus praktines užduotis ir sėkmingai išlaikius egzaminus it įskaitas, gausi įvadinio mokymo kursų baigimo pažymėjimą ir garantuotą darbo vietą šiuose VSAT padaliniuose: Padvarionių, Lavoriškių, Kenos, Gintaro Žagunio ir Bardinų pasienio užkardose http://pasienis.lt/index.php?1417156916).
Daugiau informacijos rasite interneto tinklalapyje www.pasienietis.lt, skiltyje „ĮVADINIO MOKYMO KURSAI“.

Dėl dokumentų pateikimo galima kreiptis į Miglę Novoslavskaitę (tel. (8 5) 271 7338, [email protected]).

Dėl mokymo programos turinio, mokymosi organizavimo Pasieniečių mokykloje galima kreiptis į Anną Volčok (tel. (8 5) 219 8235, [email protected]).

Pretenduojantys į vidaus tarnybą asmenys prieš gaudami siuntimą į įvadinio mokymo kursus privalės pasitikrinti sveikatos būklę ir psichologinį tinkamumą vidaus tarnybai Vidaus reikalų ministerijos Medicinos centro Centrinėje medicinos ekspertizės komisijoje. Taip pat jiems reikės išlaikyti bendrojo fizinio pasirengimo įskaitą.

 

VSAT informacija

 

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai