„Padovanok suknelę“ renginys Birštone: beveik dvidešimt suknelėmis pasipuošusių ir savimi pasitikinčių moterų!

Gruodžio 5-ąją Birštono kultūros centro fojė vyko iniciatyvos „Padovanok suknelę“ finalinis renginys. Iniciatyvos tikslas – auginti moterišką solidarumą ir padėti toms moterims, kurios, įsuktos gyvenimo iššūkių karuselėje, kartais užmiršta save, pasijusti gražioms, išskirtinėms ir tikroms karalienėms. Dalyvavimas šiame projekte dalyvėms suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, įgyjamos žinos, kaip atrodyti gražiai ir pasitikinčiai kiekvieną dieną, kaip pasipuošti esant vienai ar kitai progai.
Renginio metu dalyvės  galėjo ne tik išsirinkti sukneles, bet ir prie jų priderinti aksesuarus, pasidaryti šventinį makiažą ir šukuoseną. Beveik dvidešimčiai moterų per itin trumpą laiką buvo sukurti makiažai ir šukuosenos, visoms priderintos suknelės ir aksesuarai.
Šiemet iniciatyva „Padovanok suknelę“ – gausesnė negu praėjusiais metais. O ir suknelių atnešta gerokai daugiau. Kai kurios – keletą kartų dėvėtos, nemaža dalis buvo visai naujų, dar su etiketėmis. Pasipuošę moterys renginio metu klausėsi puikios muzikos, draugiškai šnekučiavosi, dalijosi rūpesčiais ir džiaugsmais. Kiekviena moteris turėjo galimybę dalyvauti asmeninėje fotosesijoje, šios nuotraukos taps puikiu kiekvienos prisiminimu. Susirgusi ir atvykti į renginį Birštone negalėjusi šios moteriškos iniciatyvos „Padovanok suknelę“ sumanytoja – Lietuvoje gyvenanti etiopė Eskedar Maštavičienė, visiems atsiuntė kuo šilčiausius linkėjimus. Vakaro vedėjas kiekvienai suknelės savininkei padovanojo po rožę, pasidalyta linkėjimais artėjančių žiemos švenčių proga.
Nuoširdus ačiū visiems iniciatyvos organizatoriams, kiekvienam prisidėjusiam, kuriant gražų ir prasmingą renginį Birštone.

Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai