Psichikos sveikatos įgūdžių stiprinimas Birštono gimnazijos darbuotojams

Birštono gimnazijos darbuotojams 2019 m. rugsėjo 11–gruodžio 4 d. Kauno rajono visuomenės sveikatos biuras organizavo mokymų ciklą, kurie buvo skirti stiprinti psichikos sveikatos įgūdžius. Mokymus vedė lektorės – psichologė Vilma Stundžienė ir socialinė pedagogė Andrėja Adašiūnienė.
Darbuotojai savo įgūdžius stiprino tokiais būdais: emocinio krūvio valdymas pedagoginiame darbe, elgesio terapijos taikymas mokykloje, darbas su nerimu ir nerimo sutrikimai, kognityvinės elgesio terapijos taikymas įveikiant iššūkius, bendravimas su probleminiais vaikais, mokinių pyktis ir agresija, mokinių emocinės, elgesio problemos ir sprendimo strategijos, darbas su „sunkiais“ mokiniais ir ribų nustatymas, streso valdymas ir relaksacijos technikos.
Džiaugiamės aktyvia Birštono gimnazijos 12-os darbuotojų komanda, kuri išklausė paskaitų ciklą ir pagilino žinias. Tikimės, jog darbuotojai sėkmingai pritaikys išmoktas technikas savo darbe.
Dėkojame lektorėms – psichologei Vilmai Stundžienei ir socialinei pedagogei Andrėjai Adašiūnienei – už naudingas paskaitas bei Kauno rajono visuomenės sveikatos biurui už mokymų organizavimą bei dovanas mokymų dalyviams.

Sveikatos stiprinimo specialistės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai