Nacionalinis diktantas vasario 28 dieną

Jau tryliktą kartą organizuojamas Nacionalinis diktantas šiemet vyks vasario 28 dieną, penktadienį, 11 valandą. Diktantas bus transliuojamas per LRT radiją ir internetu. Transliacijos trukmė apie 40 minučių. Pasibaigus transliacijai darbai surenkami ir siunčiami organizatoriams.
Kaip ir kasmet, diktantas bus rašomas Birštono savivaldybės didžiojoje salėje. Pageidaujantys rašyti diktantą gali registruotis el. p. kristina.salciute@birstonas.lt arba tel. (8 319) 61 308 (Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė (vyr. kalbos tvarkytoja) Kristina Šalčiūtė).
Rašyti diktantą kviečiamos įmonės, bibliotekos, mokyklos – jos radijo transliacijos galėtų klausytis ir diktantą rašyti savo patalpose. Parašę diktantą dalyviai galės savo darbą nusifotografuoti – taip visi turės galimybę iškart sužinoti savo rezultatą, kai tik bus paskelbtas originalus tekstas. Diktanto tekstas bus paskelbtas kovo 2 dieną svetainėse www.diktantas.lt, ir www.vlkk.lt (su rašybos ir skyrybos paaiškinimais).
II etapas – diktanto finalas – vyks Vilniuje balandžio 4 d. 11 val. Į diktanto finalą kviečiami geriausiai diktantą parašę asmenys. Finalo dalyviai varžosi raštingiausio moksleivio, raštingiausio suaugusiojo bei raštingiausio užsienio lietuvio kategorijoje.Daugiau informacijos www.diktantas.lt.
Kviečiame ATEITI – RAŠYTI – IŠSAUGOTI.Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai