„Globalus Birštonas“ kviečia: teikite kandidatūras „Birštono garbės ambasadoriaus“ vardui suteikti

Birštono savivaldybė dalyvauja LR užsienio reikalų ministerijos ir Lietuvos savivaldybių asociacijos projekte „Globalūs regionai“. Įgyvendinant šį projektą, siekiama sutelkti Lietuvoje ir užsienyje gyvenančius birštoniečius bendram darbui dėl Birštono savivaldybės, palaikyti artimą ryšį su išvykusiaisiais, rinkti jų duomenų bazę, informuoti apie pokyčius ir galimybes gimtajame mieste. Viena iš projekto dalių – „Birštono garbės ambasadoriaus“ vardo suteikimas užsienyje arba kituose Lietuvos miestuose gyvenantiems birštoniečiams. Tapimas ambasadoriumi – tai savo miesto atstovavimas ir parodymas, kad didžiuojiesi būdamas birštoniečiu, nori skleisti gerąją žinią apie savo miestą, padėti surasti investuotojų, aktyviau įsitraukti į savivaldybės vystymą. Ambasadorius gali ne tik konsultuoti, teikti idėjas savo miestui, bet taip pat burti globalių Birštoniečių bendruomenę šalyje, kurioje gyvena, ir kitaip garsina savo gimtąjį kraštą.
Maloniai kviečiame teikti užsienyje gyvenančių birštoniečių kandidatūras „Birštono garbės ambasadoriaus“ vardui suteikti. Jūsų siūlomas kandidatūras su trumpu aprašymu, iki š.m. balandžio 20 d., pašome siųsti el. paštu: rimante.kurkauskaite@birstonas.lt. Ambasadoriaus kandidatūrą Savivaldybės merui teikia ir pristato projekto „Globalus Birštonas“ įgyvendinimo darbo grupė, kuriai kandidatūras gali teikti Birštono savivaldybės tarybos nariai, įstaigų, įmonių atstovai, visuomeninės ir nevyriausybinės organizacijos bei kiti juridiniai ir fiziniai asmenys. Ambasadoriaus vardas suteikiamas Birštono savivaldybės tarybos sprendimu, mero teikimu.
Birštono garbės ambasadoriais jau yra paskelbti:
• Rolandas Viršilas – įmonės „Švyturys-Utenos alus“ generalinis direktorius.
• Laura Budreckytė – jaunosios kartos džiazo atlikėja, dainavimo dėstytoja.
• Dovilė Šafranauskė – Birštono kraštiečių klubo prezidentė, tarptautinės įmonės atstovė.
Įgyvendinant „Globalus Birštonas“ projektą, telkiama Birštono kraštiečių bendruomenė, kurie skatinami būti gimtojo krašto ambasadoriais ir aktyviau įsitraukti į savo gimtojo miesto gyvenimą. Ambasadorių tinklas prisideda prie Birštono vardo garsinimo tarptautiniu mastu, didina galimybes susigrąžinti žmones gyventi ir dirbti į Birštono savivaldybę, padeda pritraukti užsienio investicijas.
Daugiau informacijos apie projektą: http://globalus.birstonas.lt/
Taip pat kviečiame jungtis į „City Alumni Birštonas“ klubą, sekti naujienas „Facebook“ grupėje „City Alumni Birštonas“ ir šioje platformoje: http://birstonas.lt/gyventojams/birstono-city-alumni-klubas/

„Globalus Birštonas“ darbo grupės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai