Birštono mieste 50 proc. sumažinti leidimų teikti paslaugas pramoginiais įrenginiais kurortinio poilsio ir turizmo sezono metu dydžiai, atnaujintos laikinųjų prekybos, paslaugų teikimo vietos

Atsižvelgiant į tai, kad smulkus ir vidutinis verslas patiria nemažų nuostolių dėl epidemiologinės situacijos ir paskelbto karantino šalyje, Birštono savivaldybės taryba 2020 m. gegužės 8 d. priėmė sprendimą 2020 metais kurortinio poilsio ir turizmo sezono metu, t. y. nuo balandžio 1 d. iki lapkričio 1 d., 50 procentų sumažinti Vietinės rinkliavos už leidimo prekiauti (teikti paslaugas) pramoginiais įrenginiais Birštono savivaldybės viešosiose vietose išdavimą dydžius. Remiantis Birštono savivaldybės tarybos 2020 m. gegužės 8 d. sprendimu Nr. TS-93, šių metų kurortinio poilsio ir turizmo sezono metu, norintiems teikti pripučiamojo batuto, dviračių, riedlenčių, velomobilių ar elektromobilių, el. paspirtukų bei riedžių nuomos, kitais sporto, laisvalaikio, pramoginiais įrenginiais nuomos paslaugas, leidimas kainuos dvigubai pigiau.
Birštono viešosios erdvės kviečia birštoniečius ir miesto svečius daugiau laiko praleisti lauke. Kuriama nauja aktyvių pramogų vieta prie Birštono II-ojo miesto tvenkinio. Kviečiame pasiimti pikniko kilimėlius ir tiestis juos visoje Nemuno pakrantėje, Vasaros estradoje, Vytauto parke. Paskanauti gaiviųjų gėrimų ar ledų galėsite promenadoje (planuojama suderinti tokio tipo prekybą net 3-ose A. S. Zenkevičiaus promenados vietose).
Birštono savivaldybės taryba patvirtino 5 dviračių, rikšų, velomobilių, riedžių, riedučių, paspirtukų ir vaikiškų transporto priemonių nuomos punktų vietas, todėl pasirinkimas aktyviam laisvalaikiui puikiai sutvarkytais ir atnaujintais dviračių ir pėsčiųjų takais tenkins kiekvieno poreikius. Numatytos 2 suvenyrų prekybos vietos prie VšĮ „Tulpės“ sanatorijos baseino ir pirčių korpuso. Veiklą toliau tęs sezoninis miesto turgelis prieš Administracijos pastatą, kuriame ir toliau bus prekiaujama tik vietinių regiono ūkininkų produkcija.

Dėmesio – nors dauguma prekybos vietų jau rezervuotos, visus norinčius vykdyti sezoninę prekybą, kviečiame kreiptis į Birštono savivaldybės administracijos Architektūros ir kraštotvarkos skyrių.

Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai