Tarptautinė mokytojų dienos šventė Birštone: įteiktas „Metų mokytojo“ apdovanojimas, pagerbti mokytojai-senjorai

Spalio 5 dieną vyko graži Tarptautinės mokytojų dienos šventė. Kaip ir kasmet, mūsų mokytojai buvo šventiškai ir pakiliai nusiteikę. Pirmasis šventės paminėjimas prasidėjo Birštono gimnazijoje. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus darbuotojos kiekvienam mokytojui įteikė po rožę, Birštono gimnazijos moksleiviai – po rudens simbolį – riešutą su gražiu palinkėjimu.
Pedagogus pasveikino Birštono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Angelė Žiūraitienė. Su profesine švente mokytojus sveikino ir nuoširdžiai už nelengvą darbą dėkojo Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė. Šie metai pedagogams ir visai švietimo bendruomenei buvo išskirtiniai – karantino laikotarpiu darbas vyko nuotoliniu būdu. Tai buvo iššūkis, kurį švietimo bendruomenės nariai puikiai įveikė – nuotolinis ugdymo procesas Birštono gimnazijoje vyko sklandžiai ir sėkmingai.
Šventėje dalyvavo mero pavaduotojas Vytas Kederys, Administracijos direktorė Jovita Tirvienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus darbuotojos. Susirinkusiems muzikinius kūrinius dovanojo Birštono meno mokyklos auklėtiniai.
Renginio kulminacija tapo „Metų mokytojo“ paskelbimas. Birštono savivaldybės merės padėka už aktyvų dalyvavimą tarptautiniuose ir respublikiniuose kūrybiniuose gamtos mokslų projektuose ir konkursuose, profesionalumą bei kūrybiškumą bei „Metų mokytojo“ apdovanojimas įteikti Birštono gimnazijos chemijos mokytojai metodininkei Vidutei Berteškienei.
Pagerbę Gimnazijos mokytojus, Savivaldybės valdžios atstovai išskubėjo pasveikinti Birštono vaikų lopšelio-darželio „Vyturėlis“ bei Birštono lopšelio-darželio „Giliukas“, Birštono meno mokyklos mokytojų, taip pat apsilankė Birštono sporto centre.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkos raštais apdovanoti šie mokytojai:
Vilma Skiauterienė Birštono gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros vyriausioji mokytoja, už etnokultūros puoselėjimą ir mokinių kūrybiškumo ugdymą.
Birutė Leonavičiūtė, Birštono vaikų lopšelio-darželio „Vyturėlis“ vyr. mokytoja, už inicijuotų projektinių veiklų idėjas ir įgyvendinimą.
Aušra Vaitkevičienė, Birštono vaikų lopšelio-darželio „Vyturėlis“ vyr. mokytoja, už inovatyvų darbą ugdant ikimokyklinio amžiaus vaikus.
Reda Černiauskienė, Birštono lopšelio-darželio „Giliukas“ meninio ugdymo mokytoja metodininkė, už vaikų parengimą Lietuvos vaikų televizijos konkursui ,,Dainų dainelė 2020“ ir inovatyvias veiklas.
Regina Aleksandravičienė, Birštono gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė, už kruopštų ir atsakingą pedagoginį darbą bei gimtosios kalbos puoselėjimą.

Savivaldybės merės padėkomis apdovanoti šie mokytojai:
Vida Kaminskienė, Birštono gimnazijos informacinių technologijų vyresnioji mokytoja, už geranorišką pagalbą įsisavinant informacinių technologijų naujoves, organizuojant nuotolinį mokymą.
Ramunė Liutvynskienė, Birštono meno mokyklos muzikos mokytoja metodininkė, už aktyvią ir prasmingą veiklą bei Birštono vardo garsinimą respublikiniuose konkursuose.
Loreta Janulevičienė, Birštono gimnazijos matematikos mokytojai metodininkė, už nuoseklią, kūrybingą pedagoginę ir metodinę veiklą.
Alvydas Urbanavičius, Birštono gimnazijos direktorius, už sklandų ir sėkmingą nuotolinio ugdymo proceso organizavimą Birštono gimnazijoje.

Šia šventinę dieną Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė dėmesį parodė ir buvusiems Birštono krašto mokytojams, dabar jau – senjorams. Merės iniciatyva buvę pedagogai pakviesti į viešbutį-restoraną „Pušynė“ pasišnekučiuoti ir pasidalyti prisiminimais prie šilto pyrago gabalėlio. Buvusiems mokytojams skirti šilčiausi ir nuoširdžiausi sveikinimai. Drauge apžvelgta, kaip per daugelį metų pasikeitęs ir išgražėjęs Birštono kurortas, pasidžiaugta atsinaujinančiomis Birštono savivaldybės švietimo įstaigomis, aptarti buvusių mokinių pasiekimai mokslo srityje, brandos egzaminų rezultatai.

Dėkojame savo krašto mokytojams, kad esate!

Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai