Informacija apie COVID-19 atvejį Birštono savivaldybėje

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie LR sveikatos apsaugos ministerijos Kauno departamento Prienų skyriaus 2020-10-14 duomenimis, COVID-19 ligos atvejis yra patvirtintas 80 metų amžiaus Birštono gyventojui. Asmuo dėl sveikatos sutrikimų planine tvarka buvo stacionarizuotas VšĮ Prienų ligoninėje, kur jam 2020-10-13 paimtas COVID-19 tyrimas ir gautas teigiamas atsakymas. Atsižvelgiant į ligos būklę, Birštono gyventojas gydomas namuose, ambulatoriškai. Užsikrėtimo šaltinis nenustatytas. Nustatyti 7 kontaktiniai asmenys, jiems taikoma izoliacija.
Asmuo 2020-10-11 atvyko į balsavimo vietą Birštono kultūros centre, taip pat lankėsi prekybos centre „IKI“.Kadangi sergantysis asmuo gyvena daugiabučiame gyvenamajame name, bendrose patalpose (laiptinė, koridorius) 2020-10-16 atlikti dezinfekavimo darbai.
Dėmesio – asmenys, turėję sąlytį su sergančiuoju koronavirusine infekcija (COVID-19), ir jei pasireiškė ligos simptomai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas), nedelsiant turi kreiptis į Karštąją koronaviruso liniją telefono numeriu 1808. Jei ligos simptomų nejaučiate, savo duomenis pateikite NVSC elektroniniu būdu užpildydami anketą ČIA. Pateikus duomenis, prašome laukti NVSC specialisto skambučio, kuris įvertins Jūsų riziką ir taikys reikalingas priemones.
Primename, kad Valstybės operacijų vadovo sprendimais įstaigos lankytojai, vyresni nei 6 metų amžiaus, privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones). Apsaugos priemonių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims.

Saugokime save ir savo aplinką!

Birštono savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro Informacijos valdymo ir visuomenės informavimo grupės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai