|
2020 m. buvo sėkmingai įgyvendinta Birštono savivaldybės 2020 m. užimtumo didinimo programa, kurios vykdymui buvo panaudota 5 200 Eur lėšų iš valstybės biudžeto. Pagal programą visos lėšos buvo panaudotos laikino pobūdžio darbams dirbti. Buvo įdarbinti 6 asmenys, iš kurių vienas asmuo liko dirbti įstaigoje, pasibaigus laikinų darbų sutarčiai.
2020 metais Užimtumo programoje dalyvavo Birštono sporto centras ir BĮ Birštono miesto tvarkymo tarnyba, kurie, laimėję konkursą, įgyvendino programą.
Programai vykdyti 2021 metais planuojama panaudoti 6 000 eurų iš Birštono savivaldybei užimtumo didinimo programai įgyvendinti skirtų valstybės biudžeto lėšų. Informacija įstaigoms apie galimybę dalyvauti 2021 m. Užimtumo programos konkurse bus skelbiama Birštono savivaldybės svetainėje.
Birštono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus informacija |