Kiaulių laikytojams bus kompensuotos įsigytos biologinio saugumo priemonė

Žemės ūkio ministerija š. m. birželio 7 d.–liepos 19 d. skelbia paraiškų priėmimą kiaulių laikytojams biologinio saugumo priemonių įsigijimo išlaidoms kompensuoti.

Pareiškėjams bus atlyginama iki 90 proc., bet ne daugiau kaip 900 Eur vienam pareiškėjui biologinio saugumo priemonių įsigijimo išlaidų iš viso. Tuo atveju, jei lėšų poreikis pagalbai išmokėti viršija kvietime nurodytą lėšų sumą ir (ar) papildomai visoms tinkamoms finansuoti paraiškoms lėšos nėra skiriamos ar skiriama tik jų dalis, pareiškėjams išmokama pagalbos suma mažinama proporcingai trūkstamų lėšų kiekiui.

Jei pareiškėjai jau buvo gavę pagalbą pagal šią priemonę ankstesniais metais, šiemet jie gali įsigyti kitas jiems reikalingas biologinio saugumo priemones.

Tinkamos finansuoti yra išlaidos, patirtos nuo 2021 m. sausio 1 d. iki paraiškos pateikimo dienos. Įsigytos biologinio saugumo priemonės turi būti pradėtos naudoti ar įrengtos ne vėliau kaip per 2 mėnesius nuo jų įsigijimo.

Paraiškos ir kiti privalomi pateikti dokumentai priimami savivaldybėse pagal fizinio asmens gyvenamąją vietą arba juridinio asmens buveinės adresą.

Su visomis sąlygomis kompensacijoms gauti galima susipažinti čia.

 

LR žemės ūkio ministerijos informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai