|
Trečiadienį, rugpjūčio 18-ąją, B. Sruogos gatvėje bus ribojamas automobilių eismas – šioje gatvėje vyks medžių pjovimo darbai. Kviečiame vadovautis kelio ženklais ir būti atsargiems. Vairuotojams rekomenduojame į miesto centrą įvažiuoti N. Silvanavičiaus gatve. Atsiprašome už laikinus nepatogumus!
Birštono savivaldybės informacija |
|
|
