Savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos Jaunimo atstovų rinkimų rezultatai

Vakar, rugsėjo 16 d., įvyko Savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos Jaunimo atstovų rinkimai nuotoliniu būdu ir buvo išrinkti nauji JRT jaunimo dalies nariai:

 

Kandidatas Pilnas atstovaujamos jaunimo organizacijos, su jaunimu dirbančios organizacijos, mokinių ar studentų savivaldos pavadinimas (arba nurodyti, jog tokios organizacijos / savivaldos nėra) Motyvacinis laiškas
Ingrida Mieliauskaitė Nėra atsisiųsti
Julija Mineikienė Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga, Birštono skyrius atsisiųsti
Austėja Suchockaitė Birštono jaunimo klubas (BJK) atsisiųsti
Emilija Treigytė Birštono gimnazijos mokinių parlamentas atsisiųsti

 

Savivaldybės Jaunimo reikalų taryba (toliau – JRT) yra viena iš esminių Nacionalinės jaunimo politikos pagrindo sudedamųjų dalių. Ji yra labai svarbi visuomeninė patariamoji institucija, kuri nagrinėja su jaunimo politika savivaldybėje susijusius klausimus ir teikia savivaldybės institucijoms ir įstaigoms pasiūlymus dėl jaunimo politikos, jos įgyvendinimo, jaunimo politikos įgyvendinimo priemonių finansavimo prioritetų savivaldybėje, su jaunimo politikos įgyvendinimu savivaldybėje susijusių teisės aktų projektų ir daugiau.
Naujos JRT sudėties įteisinimui jau ruošiamas Savivaldybės sprendimo projektas, rinkimų rezultatų protokolo pagrindu.
Pirmasis naujosios JRT hibridinis (kontaktinis ir nuotolinis) posėdis bus suorganizuotas nieko nelaukiant – jau po savaitės. Jo rezultatai bus iškart paviešinti.
Dėkojame Jaunimo organizacijų delegatams už dalyvavimą komisijoje ir rinkimų organizavimą: Gabrielei Kamarauskaitei (Birštono vienkiemio bendruomenė), Karolinai Lodaitei (Birštono gimnazijos mokinių parlamentas), Eglei Kėvalaitei-Mačionei (Birštono jaunimo atstovė), Editai Mazuronytei (Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga).

Sveikiname išrinktuosius Jaunimo atstovus ir linkime drąsos, energijos, kūrybiškumo.

 

Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai