Šv. Velykų šventė solidarizuojantis su ukrainiečiais

Siaučiant karui Ukrainoje, gyvenimo ir mirties, kovos už mūsų visų Laisvę akistatoje visa širdimi esame su ukrainiečiais. Meldžiamės ir maldaujame taikos kartu su broliais ir seserimis ukrainiečiais, remiame ir padedame kiekvienas, kaip galime.
O pavasaris, kad ir nedrąsiais žingsniais, bet keliauja per žemę paukščių čiulbesiu, žolės žaluma, gaiviu vėjo gūsiu. Šypsosi saulė, lyg žadėdama tiesos ir gėrio pergalę prie blogio imperiją. Artėja nuostabi Prisikėlimo šventė – šv. Velykos.

Birštono kurorto bendruomenė pakvietė krašto bendruomenes padovanoti ukrainiečiams  šv. Velykų šventę balandžio 18 d. (pirmadienį) 17 val. Birštono kultūros centre. Nors trumpam atitolinsime širdgėlą ir sopėjimą pabūdami kartu. Šventės metu pasigėrėsime margučių raštais, pasidalinsime jų dažymo patirtimis, supažindinsime su lietuvių šv. Velykų papročiais, valgiais, tradicijomis. Pasiklausysime ir padainuosime liaudiškų dainų, pasimokysime liaudiškų šokių. Muzika, daina ir šokis suartina sielas, vienija, suteikia stiprybės, juk svarbiausia – susipažinti, pabendrauti, pabūti kartu, pajusti vienas kito artumą.

Pakvieskime į šventę šeimoje ar kaimynystėje gyvenančius, pažįstamus ukrainiečius, pasidalinkime su jais šiluma, meile ir gerumu tokį šventą metą.

Birštono kurorto bendruomenės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai