Savivaldybių kalbos tvarkytojų susitikimas-konferencija

Gegužės 12 d. Vilniuje vyko Lietuvos savivaldybių kalbos tvarkytojų konferencija, kurios metu buvo lankomos lietuvių kalbai svarbios sostinės vietos.  Prasminga ekskursija vyko Lietuvių literatūros ir tautosakos institute, įsikūrusiame Vileišių rūmuose, kur kalbos tvarkytojus pasitiko žinoma etnologė, tautosakininkė Gražina Kadžytė.  Ji pasakojo apie čia dirbusį dr. Joną Basanavičių ir šių rūmų statytoją inžinierių, verslininką Petrą Vileišį.
Konferencijos pradžioje įteikti Lietuvių kalbos draugijos apdovanojimai žurnalistams – kalbos bičiuliams. Politologas, žurnalistas, „Žinių radijo“ laidų ir konferencijų vedėjas, visuomenininkas Aurimas Perednis įvertintas už nuolatinį dėmesį lietuvių kalbai, profesionalų, išsamų jos problemų pristatymą visuomenei. Portalo „15min.lt“ žurnalistas, rubrikos „Ar žinai?“ redaktorius, Nacionalinės viktorinos organizatorius ir jos klausimų kūrėjas Ugnius Antanavičius – už domėjimąsi Lietuva ir lietuvių kalba, originalias ir įkvepiančias kalbos įdomybių paieškas.
Tai buvo puiki proga kalbos tvarkytojams apibendrinti jau besibaigiančias Lietuvių kalbos dienas ir pagerbti mūsų kalbai ir kultūrai nusipelniusius žmones.Birštono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. kalbos tvarkytojos informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: sekretore@birstonas.lt

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai