Pagal dviračių takų ilgį, tenkantį 1 tūkst. gyventojų, Birštonas užima pirmą vietą tarp kitų Lietuvos savivaldybių

Pagal savivaldybių darnios energetikos plėtros vertinimą ir pasiektą pažangą atsinaujinančių energijos išteklių naudojimo skatinimo ir energijos vartojimo efektyvumo didinimo srityse 2021 metais Kauno rajonas užėmė trečią vietą, surinkęs 51,5 balo. Pirmoje vietoje atsidūrė Druskininkai (54) ir Birštonas (52).
Tyrimą, pasinaudojęs įvairiais oficialiais šaltiniais, atliko ir paskelbė Lietuvos energetikos agentūros (LEA) Klimato kaitos valdymo centras. 2020 metais pagal šį vertinimą Kauno rajono savivaldybė buvo penkta.

2021 m. savivaldybių palyginimo tikslais papildomai buvo pasirinktas naujas kriterijus „Energijos nepriteklius (energetinis skurdas)“.  Tai padėtis, kai dėl įvairių veiksnių derinio – mažų pajamų, didelių energijos sąnaudų bei būsto mažo energijos vartojimo efektyvumo – namų ūkiui ar asmeniui neįmanoma susimokėti už būtinąsias energetikos paslaugas, tokias kaip būsto šildymas, karštas vanduo
Pagal dviračių takų ilgį, tenkantį tūkstančiui gyventojų pirmauja kurortai – Birštonas (5,572), Druskininkai (3,241) ir Neringa (3,173), o Kauno rajonas užima 17 vietą (0,718).

Pagal elektromobilių įkrovos stotelių kiekį tūkstančiui gyventojų Kauno rajonas penktas. Pirmauja Birštonas, Neringa ir Palanga.

Daugiau informacijos – https://www.krs.lt/savivaldybe/naujienos/kauno-rajonas-tarp-darnios-energetikos-lyderiu/

Kauno r. sav. informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai