Akciją „Apsaugok mane“ organizuojanti draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ Birštono mokiniams visą rugsėjį dovanoja nemokamą draudimą

Netrukus prasidedant naujiems mokslo metams, visoje šalyje vairuotojai raginami atkreipti dėmesį į vaikų saugumą keliuose ir gatvėse. Akciją „Apsaugok mane“ rengianti draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ apdraus nuo nelaimingų atsitikimų moksleivius visose gatvėse ir keliuose. Draudimas galios visą rugsėjo mėnesį, o vairuotojai raginami keliuose ir gatvėse sumažinti greitį ir būti atidūs.
Prie akcijos prisideda ir Birštono savivaldybė, o draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ visiems Birštono mokiniams visą rugsėjį dovanoja nemokamą draudimą – kiekvienas moksleivis bus apdraustas 5 000 Eur suma.
Draudimas visą mėnesį galios pėstiesiems arba dviračiu arba paspirtuku keliaujantiems moksleiviams bet kurioje vietoje ir bet kuriuo paros metu. Tėvams nereikia niekur kreiptis dėl draudimo įsigaliojimo, jis įsigalios automatiškai nuo pirmos mokslo metų dienos ir galios visą rugsėjo mėnesį.
Jei moksleivis pateks į eismo įvykį, jo tėvai ar globėjai apie tai turėtų pranešti „Lietuvos draudimui“ – užpildyti specialią formą svetainės www.ld.lt skiltyje „Praneškite apie įvykį“ arba per savitarnos svetainę www.savasld.lt.

Plačiau apie draudimo taisykles ir sąlygas galite skaityti čia

 

Birštono savivaldybės informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai