Paskutinį rugsėjo sekmadienį minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena

Paskutinį rugsėjo sekmadienį minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena. Kviečiame atvykti į šventas mišias Birštono Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje, kur bus meldžiamasi už žuvusius ir nukentėjusius keliuose bei už gyvuosius vairuotojus, eismo dalyvius, keliaujančius.
Po šv. Mišių, Birutės gatvėje, prie Birštono Šv. Antano Paduviečio bažnyčios, kapelionas Sigitas Bitkauskas šventins tikinčiųjų automobilius (nuo 9.30 val. iki 11.30 val. tikintieji, norintys, kad būtų pašventinti jų automobiliai, galės statyti automobilius Birutės gatvėje).
Po 12 val. šv. Mišių su gyventojais bendraus policijos pareigūnai, bus galima užduoti rūpimus klausimus, išbandyti girtumą imituojančius akinius.
Birštono savivaldybėje, eismo įvykiuose per šių metų 7 mėnesius žuvusių žmonių nebuvo. Nukentėjo (įvairius sužalojimus patyrė) 2 žmonės, 1 eismo įvykis įvyko dėl neblaivaus vairuotojo kaltės.
Kartu galime gerinti šią situaciją, pradėdami asmeniniu pavyzdžiu: juk pagrindinė Kelių eismo taisyklių nuostata – savitarpio pagarba ir atsargumas, supratimas ir sutarimas. Laikytis Kelių eismo taisyklių kartu reiškia rūpintis ir saugoti žmones keliuose. Klaidų, padarytų kelyje, dažnai ištaisyti nebegalima. Dėl to reikia daryti viską, kad būtų išvengta skaudžių klaidų kelyje. Tiek transporto priemonės vairuotojai, tiek pėstieji, tiek vairuojantieji dviračius turi pamąstyti apie savo kelionės saugumą. Būtina justi atsakomybę už kitus, būti pilietiškiems, netoleruoti šiurkščių Kelių eismo taisyklių pažeidimus darančių asmenų. Juk kelių chuliganai, neblaivūs vairuotojai, atšvaitų nenešiojantys pėstieji jau rytoj gali atnešti skausmą į namo. Prašome apie neblaivius vairuotojus, įžūlius ir pavojingus pažeidimus, keliančius akivaizdžią grėsmę kitiems eismo dalyviams, informuoti policiją.

Tegul kiekviena kelionė būna saugi.

 

Birštono PK informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai