Informuojame, kad balandžio 17 d. turėjęs įvykti renginys vyks gegužės 3 d. 16.00 val. Ąžuolyno bibliotekos Ąžuolo salėje (Radastų g. 2, Kaunas) vyks socialinis renginys moterims „Žydėkim, mamos! Kaip save surinkti po patirto smurto šeimoje?“.
Renginys skirtas mamoms, patiriančioms ar patyrusioms sudėtingą socialinę ir ekonominę krizę – smurtą artimoje aplinkoje, skyrybas, finansinį nestabilumą, emocinį disbalansą, vienišumą.
Susitikime dalyvaus Kauno apskrities moterų krizių centro atstovai bei Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai, kurie pokalbių metu pasidalins informacija:
- Ką pirmiausia reikia daryti pradėjus byrėti šeimai?
- Kokios psichologinės bei teisinės paslaugos prieinamos nemokamai?
- Kokie specialistai pasiruošę padėti?
- Kaip pakeisti smurtinę aplinką?
Birštono savivaldybės gyventojai maloniai kviečiami dalyvauti šiame renginyje.
Renginio nuoroda – https://azuolynobiblioteka.lt/renginys/zydekim-mamos-kaip-save-surinkti-po-patirto-smurto-seimoje/ .
Informaciją apie pagalbą smurto artimoje aplinkoje pavojų patiriančiam asmeniui ar smurtą artimoje aplinkoje patyrusiam asmeniui galite rasti čia.
