| Nuo šiol pageidaujančius vykti maršrutu Kaunas-Birštonas-Kaunas sveikina Birštono kurortas! Nuostabiais, spalvotais mokinių piešiniais papuoštas autobusas sveikina Lietuvą, švenčiant Lietuvos narystės Europos Sąjungoje ir NATO 20-metį.
„Narystė Europos Sąjungoje ir NATO mūsų šalį veda į priekį ir suteikia saugumo garantijas. Dvidešimt metų Europos Sąjungoje ir NATO – svarbūs Lietuvai ir kiekvienam iš mūsų, todėl birštoniečiai šias datas norėjo paminėti išskirtine dovana Lietuvai, Europos Sąjungai ir NATO“, – sako Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė. Birštono savivaldybės idėja įgyvendinta savivaldybei bendradarbiaujant su verslo atstovais, kurie geranoriškai sutiko prisidėti prie išskirtinės iniciatyvos. Už originaliausią piešinį jau galima balsuoti iki gegužės 9 dienos Facebook paskyrose: Daugiausiai patiktukų socialiniame tinkle Facebook surinkusio piešinio autorius bus apdovanotas 50 Eur dovanų kuponu Birštono sušinėje „SUSITIKIMAS“.
Balsuojame!!!!
|
|
|

