Pasaulinė antikorupcijos konferencija

2024.06.17

2024 m. birželio 18–21 d. Vilniuje vyks didžiausia pasaulinė antikorupcijos konferencija – svarbiausias ir didžiausias pasaulyje forumas, suburiantis kovos su korupcija ekspertus, politikos formuotojus, praktikus, akademinę bendruomenę. Šią konferenciją lydės visuomenei atviri renginiai: filmų festivalis „Films4Transparency“ ir „Break free!“ aktyvizmo, muzikos ir kino festivalis.

Kino centre „Skalvija“ dokumentinių filmų festivalis „Films4Transparency“: birželio 16, 17, 18 ir 19 dienomis. Filmai: „Didysis melas“, „Aš esu Berta“, „Grobis“ ir „Tylos būsena“, jie bus rodomi originalo kalbomis su titrais lietuvių ir anglų kalbomis. Po peržiūrų dalyvių lauks susitikimai ir diskusijos su režisieriais ir kitais kviestiniais svečiais. Daugiau informacijos apie filmus ir bilietus galite rasti čia: https://skalvija.lt/ciklas/Films4Transparency/.

Tarptautinę antikorupcijos konferenciją vainikuos visuomenei atviras nemokamas renginys – birželio 21 d. 17 val. Lukiškių kalėjimas 2.0. atvers duris „Break free!“ aktyvizmo, muzikos ir kino festivaliui. Dalyvaujantys bus kviečiami išsilaisvinti nuo apatijos ir stereotipų, diskutuoti ir linksmintis su muzika, kuri įkvepia vienytis, imtis pokyčių.

„Break free!“ festivalyje lauks dokumentinio filmo „Atsitiktinė prezidentė“ nacionalinė premjera, po kurios dalyviai bus kviečiami dalyvauti diskusijoje su Oskarui nominuotais kūrėjais Mike Lerner ir Martin Herring bei pagrindine filmo heroje – Sviatlana Cichanouskaja. Muzikinėje programoje – „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, ukrainiečių merginų rock-pop grupė „The Sixsters“, dainininkė aktyvistė iš Nigerijos Cill Soul ir afro-electro atlikėjas Faith Mussa iš Malavio. Visa festivalio programa: https://www.facebook.com/events/1518358749096170, registracija nemokamam dalyvavimui: https://mubazar.com/lt/opportunity/breakfree/apply.

IACC – tai svarbiausias pasaulinis antikorupcinis forumas, siekiantis kovoti su didžiausiomis korupcijos grėsmėmis šiuolaikiniame pasaulyje bei nuo 1983 m. sėkmingai darantis įtaką pasaulinei politinei ir ekonominei darbotvarkei. Kas dvejus metus IACC organizuojama vis kitoje pasaulio šalyje: 2022 metais IACC vyko JAV, 2020 m. – Pietų Korėjoje, 2018 m. – Danijoje, 2016 m. – Panamoje, 2015 m. – Malaizijoje, 2012 m. – Brazilijoje.

Oficiali konferencijos svetainė: https://iaccseries.org/iacc-2024/lithuania-theme/

Informacija lietuvių kalba: https://stt.lt/iacc2024

 

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos informacija

Adresas

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Jaunimo g. 2, 59206 Birštonas

Kontaktai

Tel./Faks.: (8 319) 65 555
El. p.: [email protected]

Kita informacija

Kodas: 188750166
Juridinių asmenų registras

Socialiniai tinklai