|
Visą rugsėjo mėnesį Lietuvoje vyks vaikų saugumo keliuose iniciatyva „Apsaugok mane“, kurią inicijuoja didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“. Siekiant padidinti vaikų saugumą, rugsėjis skelbiamas saugaus eismo akcijos „Apsaugok mane“ mėnesiu – vairuotojai kviečiami būti itin dėmesingi kelyje, ypač šalia mokymo įstaigų. Birštono savivaldybė kviečia kiekvieną eismo dalyvį atkreipti dėmesį į vaikų saugumą ir juo pasirūpinti.
Birštono savivaldybės informacija
|