|
Birštono savivaldybė palaiko lapkričio 14-ąją minimos Pasaulinės diabeto dienos iniciatyvą. Minimos dienos simbolis – mėlynas diabeto ratas – simbolizuoja vienybę, sveikatą ir gyvybę.
Prienų rajono-Birštono diabeto klubas „Versmė“ drauge su AB Birštono sanatorija „Versmė“ mėlyna spalva apšvietė sanatorijos skulptūrą. Skulptūros autorius – Juozas Ruzgas. Akcija sietina su Birštono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiąja programa, siekiant didinti informuotumą apie cukrinį diabetą.
Birštono savivaldybės informacija
Nuotraukos autorė – Paulina Kušnerovienė |