|
Pasibaigus 2024 m. Paryžiaus olimpinėms ir paralimpinėms žaidynėms, sporto bendruomenė vėl pradeda olimpinį ciklą su naujais išbandymais ir diskusijomis. Lietuvos sporto universitetas š. m. gruodžio 12 d. sukvietė įvairių šalių akademikus, ekspertus ir praktikus iš sporto sektoriaus į Tarptautinę mokslinę-praktinę konferenciją pasidalyti savo žiniomis, patirtimi bei įžvalgomis. Konferencijos kryptys: olimpinis švietimas; sportininkų rengimasis olimpinėms žaidynėms, sportininkų treniravimo sistemos, rengimo technologijos ir valdymas; treniruotės ir varžybų proceso kontrolė; fizinis aktyvumas ir visuomenės sveikata; laisvalaikio sportas, sportinis turizmas, rekreacija; psichosocialiniai ir edukaciniai treniruotės aspektai; sporto fiziologija ir genetika, judesių valdymas ir sportininkų reabilitacija; sporto vadyba, ekonomika ir teisė; šiuolaikinių IT ir kitų technologijų taikymas sporte; taikomoji fizinė veikla ir paralimpinis sportas. Konferencijoje dalyvavo Birštono sporto centro direktorius Giedrius Gustas ir Birštono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Vida Gadliauskienė. Birštono savivaldybės informacija |
|
|

