|
Spalio 16 d. Vilniuje vyko svarbiausi šalies savivaldos metų apdovanojimai, kuriuose įvairiose srityse pasižymėjusioms savivaldybėms įteiktos bronzinės „Auksinių krivūlių“ statulėlės. Iškilmingoje ceremonijoje, surengtoje Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertų salėje, statulėles savivaldybių vadovams įteikė visų keturiolikos šalies ministerijų, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje, Lietuvos verslo ir Lietuvos pramonininkų konfederacijų atstovai. Apdovanojimuose dalyvavo Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, Seimo Pirmininkas Juozas Olekas, Ministrė Pirmininkė Inga Ruginienė, savivaldybių merai, vicemerai, tarybos nariai, administracijų atstovai ir kiti svečiai. Birštono savivaldybei atstovavo merė Nijolė Dirginčienė, vicemeras Vytas Kederys, Tarybos nariai Vytautas Jokimas, Kristina Justinavičienė, Valė Petkevičienė, Birštono sporto centro direktorius Giedrius Gustas. Birštono savivaldybei buvo įteikta Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos įsteigta nominacija „Už išvystytą infrastruktūrą, pritaikytą fiziniam aktyvumui ir sportui“. Šį apdovanojimą Birštono savivaldybės merei Nijolei Dirginčienei įteikė švietimo, mokslo ir sporto ministrė Raminta Popovienė. Tai jau septintasis Birštono savivaldybės „Auksinių krivūlės“ apdovanojimas. Ankstesniais metais Savivaldybė šį apdovanojimą pelnė kaip švariausias Lietuvos miestas, taip pat už įgyvendintus turizmo projektus, teisingas permainas šilumos ūkyje, pažangą vykdant daugiabučių renovaciją ir įgyvendinant demonstracinį kvartalų energinio efektyvumo didinimo projektą, žaliąjį pokytį, aktyvumą, atstovaujant kurortų ir juose veikiančių verslų interesams. Buvęs Birštono savivaldybės meras Antanas Serafinas Zenkevičius ir dabartinė merė Nijolė Dirginčienė 2005 m. ir 2018 m. buvo pripažinti „Auksinės krivūlės riterio“ laureatais. Apdovanojimus, kurie šiemet vyko jau dvidešimtąjį kartą, organizuoja Lietuvos savivaldybių asociacija.
Birštono savivaldybės informacija Nuotraukos renginio organizatorių |
|
|


