|
Birštone spalio 25–lapkričio 1 dienomis viešėjo Ukrainos fronte kariaujančių ir žuvusių karių artimieji – vaikai, jų mamos – bei dvi mokytojos iš Shatsko savivaldybės. Šis vizitas tai Birštono ir Shatsko savivaldybių bendradarbiavimo, vykstančio nuo 2023 metų, rezultatas. Birštono savivaldybėje svečius priėmė merė Nijolė Dirginčienė, vicemerai Edvardas Citvaras ir Vytas Kederys bei Administracijos direktorė Jovita Tirvienė. Susitikimo metu kalbėtasi apie ukrainiečių kasdienybę šiuo sunkiu jų šaliai metu, iššūkius, patirtis ir tai, kaip jie jaučiasi Lietuvoje. Birštono savivaldybė nuoširdžiai dėkoja AB Birštono sanatorijai „Versmė“, VšĮ „Tulpės sanatorijai“, Birštono muziejui, Gimnazijai, Sporto centrui, Turizmo informacijos centrui, Nemuno kilpų regioninio parko lankytojų centrui, viešbučiui „Domus“, UAB „Už tave“, Trakų turizmo ir verslo informacijos centrui, Trakų istorijos muziejui ir visoms Birštono savivaldybės įstaigoms, įmonėms, organizacijoms, prisidėjusioms prie šio vizito organizavimo bei įgyvendinimo, už parodytą svetingumą ir rūpestį.
Birštono savivaldybės nuotraukos ir informacija |
|
|





















