Mielieji,
Šv. Kalėdos – gražus ir prasmingas laikotarpis, kuriam kiekvienas ruošiamės atsakingai – susimąstome, ką kilnaus ir gražaus nuveikėme bei galime nuveikti…
Nuoširdžiai sveikinu Jus su artėjančiomis šv. Kalėdomis ir Naujaisiais 2017 metais.
Linkiu išradingumo, kūrybinio įkvėpimo, prasmingų darbų.
Lai 2017-ieji būna darnaus bendradarbiavimo metai, o kalėdinė ramybė ir gerumas pasiekia kiekvieno iš mūsų širdį ir ją sušildo!
Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė