|
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Kauno departamento duomenimis, 46-osios metų savaitės sergamumas gripu ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) Kauno apskrityje siekia 38,5 atvejus 10 000 gyventojų per savaitę. Didžiausias sergamumas registruotas Kėdainių rajone – 48,0 atvejai 10 000 gyventojų per savaitę. Per savaitę sergamumas gripu ir ŪVKTI Kaune ir Kauno apskrities teritorijose sumažėjo 1 proc., buvo užregistruoti 7 gripo atvejai. Vaikai sudaro 26 proc. visų sergančiųjų gripu ir ŪVKTI. Kauno apskrities ligoninėse asmenų, 46-ąją savaitę hospitalizuotų dėl gripo, nėra. Daugiau informacijos https://nvsc.lrv.lt/lt/naujienos/sergamumas-persalimo-ligomis-labiausiai-isaugo-telsiu-ir-siauliu-apskrityse Būkime sveiki! Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos informacija |