|
Birštono gimnazijos pradinukai stovyklavo Birštono gimnazijos inicijuotoje patyriminėje vaikų vasaros stovykloje „Ilsiuosi, tyrinėju, atrandu 2023“. Stovyklos „Ilsiuosi, tyrinėju, atrandu“ veikla tęstinė. 1–4 klasių mokinių vasaros stovykla jau tapo tradicine, vykdoma 14-tus metus. Kasmet pasirenkamos aktualiausios ugdymui stovyklautojų veiklos kryptys, todėl, antrus metus tikslingai rinkomės – pažintinę patyriminę veiklą. Sėkmingai įgyvendinome visus užsibrėžtus tikslus ir uždavinius. Programa pasirodė patraukli ir įdomi vaikams. Buvo ugdomos mokinių socialinė, pažinimo, kūrybiškumo kompetencijos. 18 pradinių klasių aktyviausių ir geriausiai besimokančių mokinių, galėjo turiningai praleisti laiką, susipažinti su įvairiomis patyriminėmis veiklomis: sekė gamtos pėdsakais Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus organizuotoje edukacijoje, eksperimentavo, dalyvavo šokolado ir tirpalų vaivorykštės ir kitų vandens telkinių PH edukacijose Alytaus STEAM, Kauno VDU botanikos sodo edukacijoje „Eksperimentuodami mokomės”, susipažino su pasaulio kultūromis dalyvaudami Kauno PC Mega edukacijoje, Prienų ir Birštono miesto lankytinomis vietomis, keliavo. Žinoma, mokiniai įgijo papildomų žinių, išmoko ir išbandė daug naujų dalykų, turėjo galimybę neformalioje aplinkoje pabendrauti su mokytojais, kartu eksperimentuoti. Dėkojame Birštono savivaldybei už skirtą finansavimą, mūsų mažiesiems stovyklautojams už jų puikią nuotaiką, bei visiems stovyklos vadovams už atsakingai atliktą darbą. Linkime visiems puikios vasaros, kupinos nepamirštamų, džiugių įspūdžių. Birštono gimnazijos direktoriaus pavaduotojos ugdymui Astos Ferevičienės informacija |
|
|










