|
Balandžio 30 dieną Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė į tradicinius merės pusryčius sukvietė didžiųjų Birštono kurorto įmonių atstovus. Pusryčiams pasirinkta saulėta ir žalia erdvė – kavinaitė „Grožio sodas“.
Susitikime pristatyti planuojami įgyvendinti Birštono kurorto infrastruktūros gerinimo projektai, turizmo tendencijos, kurortinės rinkliavos surinkimas bei panaudojimas, vietinė rinkliava, pasidalyta informacija apie atliekų surinkimą ir tvarkymą, aptarti šiais metais kurorte vyksiantys renginiai, diskutuota verslo atstovams aktualiais klausimais.
Birštono savivaldybės informacija
|
|
|

