|
Gegužės 24 d.(penktadienį) 19 val., gražią pavasario pavakarę, kviečiame susiburti namų, laiptinių, kiemų, gatvių kaimynus, Birštone įsikūrusių įstaigų darbuotojus J. Basanavičiaus aikštėje. Bendrausime, dainuosime, šoksime, dalinsimės savo keptais pyragais, receptais, šypsenomis, gera nuotaika. Megsime naujas pažintis, stiprinsime kaimynystę, bendruomeniškumą ir draugystę…
Šventės akcentas – žydra ir balta spalvos, nes šiais metais Birštone minime net keletą mineralinio vandens istorinių sukakčių. Žydra spalva simbolizuoja dangų, vandenį. Balta – vandens lašelį, saugumą, grynumą, taiką. Jos skleidžia ir ramybę, dėkingumą, išmintį, draugiškumą, meilę. Šios spalvos puikiai reprezentuoja mūsų šventę, kurią kursime ir patirsime kartu. Kviečiame:
Šventėje laukiami visi norintys dalyvauti ir švęsti kartu. Kviečiame iš anksto (iki gegužės 22 d.) rezervuoti stalus el. p. bendruomene.birstonas@gmail.com ir sekti naujienas Birštono kurorto bendruomenės Facebook paskyroje Birštono savivaldybės informacija |
|
|
