|
Rugpjūčio 5–9 dienomis Tennis Space teniso akademijoje Kaune vyko Lietuvos U16 teniso čempionatas. Birštonietis Lukas Smailys vienetuose visas dienas žaidė be pralaimėjimų, nugalėjęs varžovus penkiuose mačuose ir iškovojęs Lietuvos čempiono titulą.
Tai yra pirmas Luko čempiono titulas vienetuose. Šiuo titulu Lukas dar labiau sustiprino savo poziciją pirmoje Lietuvos 16-mečių reitingo vietoje.
Sveikinimai!
Birštono savivaldybės informacija
|
|
|

