|
Gruodžio 5 d. Birštono savivaldybės vicemeras Vytas Kederys dalyvavo Sveikatą stiprinančio Kauno regiono tinklo organizuotoje metinėje konferencijoje „Dirbtinis intelektas žmonių sveikatai“, vykusioje Raseinių rajone. Renginyje dalyvavo Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos atstovai, Kauno regiono savivaldybių bei sveikatos įstaigų vadovai, medikai ir kiti specialistai. Konferencijoje buvo aptartas dirbtinio intelekto proveržis ir jo galimybės sveikatos priežiūros, sveikatinimo ir vadybos srityse. Pranešėjai – mokslininkai ir ekspertai – dalinosi įžvalgomis apie šios technologijos taikymą priimant diagnostikos ir gydymo sprendimus, gerinant pacientų gyvenimo kokybę bei optimizuojant sveikatos priežiūros procesus. Taip pat buvo nagrinėjami dirbtinio intelekto iššūkiai: galimas neigiamas poveikis žmonių, ypač vaikų, psichikos sveikatai bei emociniam intelektui, priklausomybių rizika ir teisiniai aspektai. Konferencijos metu pasirašyti „Sveikatą stiprinančio Kauno regiono“ savivaldybių susitarimai dėl defibriliatorių tinklo plėtros, sporto, laisvalaikio infrastruktūros bei veiklų prieinamumo didinimo, sveikos mitybos ugdymo ir sveikatai palankaus valgiaraščio integracijos ugdymo įstaigose bei švediško stalo aptarnavimo principo diegimo ugdymo įstaigų valgyklose Kauno regione. Birštono savivaldybės informacija Nuotrauka – konferencijos organizatorių. |
|
|
