|
Informuojame, kad nuo 2026 m. gegužės 1 d. skelbiama 2025–2026 metų šildymo sezono pabaiga Birštono savivaldybei pavaldžiose institucijose ir įstaigose bei daugiabučiuose namuose, esančiuose Birštono savivaldybėje. Švietimo ir sveikatos priežiūros įstaigoms leidžiama pačioms spręsti dėl šildymo sezono pabaigos kitu laiku. Daugiabučių namų gyventojai turi teisę kreiptis į administratorių ir nepažeidžiant teisės aktuose nustatytų higienos normų, pageidaujamu laiku baigti savo pastatų šildymą, jei tam neprieštarauja dauguma to namo butų savininkų. Su Birštono savivaldybės mero 2026 m. balandžio 30 d. potvarkiu Nr. (2.1.E)-MVE-74 galite susipažinti čia. Birštono savivaldybės informacija |