Gerbiami kultūros darbuotojai,
šiandien minime Kultūros dieną – meno, muzikos, teatro, dailės, muziejų, bibliotekų, kultūros vertybių apsaugos ir kitų kultūros sričių profesionalų ir mėgėjų šventę, kuri skatina prisiminti, jog kultūra yra kiekvienos valstybės, tautos, bendruomenės, šeimos dvasinės darnos ir vertybių pamatas.
Nuoširdžiai dėkojame Jums už nuoširdumą ir profesionalumą, kad puoselėjate prasmingą istoriją bei ilgametes tradicijas turintį Birštono kurorto kultūrinį gyvenimą.
Sveikiname Jus Kultūros dienos proga, linkime ir toliau puoselėti kultūros vertybes, tradicijas, papročius. Tegul Jums niekuomet netrūksta originalių idėjų, kūrybinio polėkio, o prasmingus darbus lydi sėkmė ir nuoširdumas.
Birštono savivaldybės merė
Nijolė Dirginčienė
Administracijos direktorius
Valentinas Vincas Revuckas |