| Įrodykime, jog Kauno regionas gali tapti pirmuoju regionu, galinčiu išgelbėti daugiausiai gyvybių Lietuvoje! Lapkričio 14 dieną Birštone vyks kraujo donorystės akcija „Kauno regionas gali“. Iki šio mėnesio 14 dienos kviečiame visas įmones registruotis paštu info@krda.lt, nurodant: ✅ įmonės pavadinimą; ✅ kolektyvo skaičių. Visos įmonės, dalyvavusios kraujo davime bus nemokamai paviešintos radijo stoties „Tau“ eteryje, kaip socialiai atsakingos. Be to, daugiausiai kraujo donacijų davęs kolektyvas ne tik laimės puikius prizus, bet ir nemokamą reklamą „Tau“ radijuje. Daugiau informacijos apie akciją čia Birštono savivaldybės informacija |
|
|

