|
Mieli birštoniečiai,
šiandien minime Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.
Sveikinu kiekvieną iš Jūsų ir nuoširdžiai linkiu puoselėti pasididžiavimą savo Valstybe, bendrumo jausmą, išlaikyti ypatingą ryšį su gimtuoju Birštono kraštu, stiprinti lietuvybę – kalbą, kultūrą, papročius, šeimose ir bendruomenėse ugdyti meilės, pagarbos Tėvynei jausmus. Tegul niekada neapleidžia pilietiškumo dvasia, pareiga, pagarba vienas kitam.
Švenčiant Valstybės gimtadienį, kviečiu būti savo krašto patriotais, suteikiant sparnus idėjoms, atsakingai kuriant dabarties ir ateities Lietuvą ir Birštoną!
Birštono savivaldybės merė
Nijolė Dirginčienė |