|
Tam, kad miestas taptų saugus ir tuo pačiu metu draugiškas gamtai – reikia visai nedaug. Tai šį rudenį įrodė Birštono miesto savivaldybės atstovai, kelyje link Nemajūnų kaimo įrengę inovatyvų apšvietimą pėstiesiems bei važinėjantiems dviračiais, rašoma pranešime žiniasklaidai. Infrastruktūrą atnaujinanti savivaldybė jau aplenkė ir kitus kurortus: Lietuvoje tai kol kas vienintelė tokio ilgio atkarpa, kuri yra apšviesta pasikartojančia saulės energija. Daugiau informacijos čia
LRT portalo informacija |
|
|


