|
„Verslios Lietuvos” bendradarbystės centrai „Spiečius” jau greitai savo duris atvers Rokiškio, Utenos, Ukmergės, Visagino, Plungės ir Birštono verslininkams!
Kovo 31 d. nuo 10 val. vyks virtualus šių centrų atidarymas – kviečiame dalyvauti ir pamatyti, kaip atrodo centrai ir koks verslumo skatinimo paslaugų paketas laukia šių Lietuvos regionų verslo atstovų!
Renginio programa:
10:00 val. | Renginio atidarymas
10:05 val. | Sveikinimo žodis (Daina Kleponė, „Versli Lietuva“ generalinė direktorė)
10:10 val. | Kokią naudą verslui kuria „Spiečius“? (Inga Juozapavičienė, „Versli Lietuva“ Verslumo departamento vadovė)
10:30 val. | Pokalbis: „Verslas regionuose: kaip įgalinti potencialą?”
11:10 val. | Pranešimas (derinama)
11:55 val. | Renginio uždarymas
Renginio transliacija vyks „Verslios Lietuvos“ ir „Spiečių“ „Facebook“ paskyrose.
https://www.facebook.com/events/499003571091245
Birštono savivaldybės informacija |