|
Rugsėjo mėn. startavo iniciatyva, kviečianti įvairias Lietuvos bendruomenes 2 mėnesius automobilius iškeisti į žingsnius ir taip prisidėti prie aplinkai draugiškos Lietuvos kūrimo ir fizinės bei emocinės sveikatos gerinimo. Automobilius iškeisdami į žingsnius, rūpinamės ne tik savo fizine bei emocine sveikata, bet ir reikšmingai prisidedame prie švaresnio oro, žalesnių miestų ir geresnės gyvenimo kokybės puoselėjimo. Iššūkio pabaigoje oficialiai bus paskelbti ir apdovanoti trys aktyviausi šalies miestai. Daugiau informacijos apie iniciatyvą galite rasti čia.
Kurkime žalią Lietuvą kartu!
Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos ir Birštono savivaldybės informacija |