|
Nuo 2022 m. gegužės 1 d. atšaukus ekstremalią situaciją dėl COVID-19, atitinkamai bus pripažinti netekę galios ir OV sprendimai, o švietimo įstaigose liks galioti tik higienos reikalavimai, kokie buvo ir iki pandemijos. Pavyzdžiui, dėl patalpų vėdinimo ir pan. Ugdymo įstaigose atsisakoma periodinio testavimo savikontrolės testais, paviršių tyrimų, tačiau visuomenės sveikatos specialistai, dirbantys ugdymo įstaigose, bus aprūpinti savikontrolės testais, kuriuos galės atlikti individualiai, pagal poreikį.
Daugiau informacijos čia.
LR švietimo, mokslo ir sporto ministerijos informacija |