|
Rugpjūčio 22–26 d. vyks aktyvaus ir pilietiško jaunimo projektas „Moksleiviai – į Vyriausybę“. 30 komisijos atrinktų baigiamųjų klasių moksleivių iš visos Lietuvos turės unikalią galimybę iš labai arti susipažinti su Vyriausybės veikla ir darbu viešajame sektoriuje. Pagrindinė informacija ir registracijos forma – https://epilietis.lrv.lt/lt/apsilankyk-vyriausybeje/moksleiviai-i-vyriausybe Projektą nuo 2009 m. kasmet organizuoja Vyriausybės kanceliarija kartu su partnerėmis – Lietuvos moksleivių sąjunga ir Nacionaline moksleivių akademija. Iki šiol projekte dalyvavo beveik 400 moksleivių. Šiemet projektas vyks jau 14-ąjį kartą. Daugiau informacijos taip pat skelbiama projekto „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose.
LR Vyriausybės kanceliarijos informacija |