| Lapkričio 10 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko jubiliejinė, 30-oji, „Metų ūkio“ šventė, kurioje pagerbti darbštūs Prienų ir Birštono krašto žemdirbiai. Metų ūkio“ šventės dalyvius sveikino Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, dalyvavo ir Birštono savivaldybės vicemeras Edvardas Citvaras, į renginį atvykęs kartu su Administracijos direktore Jovita Tirviene. Dalyviams sveikinimo žodžius skyrė Pienų ūkininkų sąjungos pirmininkas M. Butkevičius, į šventę atvykę svečiai: Europarlamento nario Bronio Ropės padėjėjas Audrius Stankevičius, LR Seimo nariai Andrius Palionis, Viktoras Pranckietis, Kęstutis Mažeika, Kazys Starkevičius, Algirdas Butkevičius, Andrius Kupčinskas, Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmų, Nacionalinės žemės tarnybos prie LR ŽŪM atstovai. Konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti padėkomis ir savivaldybių įsteigtais dovanų kuponais. Tarp apdovanotųjų – ir Birštono savivaldybės ūkininkai. Pirmoji vieta atiteko Laimutei ir Jonui Gradeckams, antroji vieta – Gretai ir Mykolui Rukams, trečioji vieta – Renatai ir Edmundui Valatkams. Šventės dalyvius džiugino „Žvaigždžių kvarteto“ koncertas.Birštono savivaldybės informacija |
|
|







