|
Kasmet lapkričio 17-ąją Lietuvos neišnešiotų naujagimių bendruomenė švenčia Pasaulinę neišnešiotų naujagimių dieną. Ši šventė yra svarbi daugiau kaip 1200 kasmet naujai gimstantiems neišnešiotiems naujagimiams ir jų šeimoms visoje mūsų šalyje.
Jau beveik 11 metų neišnešiotų naujagimių tėvų asociacija „Neišnešiotukas“ kartu su rūpestingais Lietuvos savivaldybių vadovais purpurine spalva apšviečia svarbius bei atmintinus miestui objektus, neišnešiotų naujagimių šeimoms skleidžiamas palaikymas, supratimas bei vilties žinutė.
Birštono savivaldybė jungiasi prie palaikymo mažiausiems valstybės piliečiams iniciatyvos ir purpurine spalva nušvies prie Savivaldybės pastato esančias raides #BIRŠTONAS.
Rūpinkimės neišnešiotukais kartu – auginkime ateitį
Birštono savivaldybės informacija |