|
Sausio 25 d. Vilkaviškio kultūros centre vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių TV konkurso „Dainų dainelė“ antrasis atrankos etapas.
Konkurso atrankoje pasirodė 48 dalyviai iš Šakių, Kazlų Rūdos, Kalvarijos, Birštono, Prienų, Vilkaviškio ir Marijampolės savivaldybių. Birštonui atstovavo:
Birštono lopšelio-darželio „Giliukas“ ir Birštono lopšelio-darželio „Vyturėlis“ dainorėliai;
Birštono kultūros centro vokalo studijos „Crazy“ duetas;
Birštono lopšelio-darželio „Giliukas“ solistas Mantas Baltušis (mokyt. Reda Černiauskienė);
Birštono kultūros centro atlikėjos: Mija Bačinskaitė ir Agnė Bajoraitė (vadovė Lijana Stakauskaitė); Birštono meno mokyklos dainininkės: Ieva Nikšaitė, Gytė Lodaitė, Elena Baltušytė, Elzė Bisikirskaitė, Agnė Baliūnaitė (mokyt. Reda Černiauskienė ir Vilma Baranauskienė).
Akompanavo: Oksana Kovalenko, Rokas Zdanavičius, mokiniai – Rūta Nikšaitė (fleita) ir Gabrielius Vaitkevičius (būgnai).
Trečiasis etapas vyks LRT televizijos studijoje
Sveikiname sėkmingai pasirodžiusius!
Birštono savivaldybės informacija
|
|
|







