| Gegužės 10 dieną Sporto ir sveikatingumo centro erdvėje oficialiai atidaryta atsinaujinusi Atvira jaunimo erdvė BIRŠTONAS. Jaunimui ir svečiams pristatyti įdomūs užsiėmimai, sportiniai, loginiai, kompiuteriniai ir kitokie žaidimai, visiškai naujas projektorius. Jaunų birštoniečių nuo šiol laukia įvairios edukacijos bei įtraukiantys renginiai. Renginio atidarymo metu su nauju startu sveikino Birštono savivaldybės vicemerai Vytas Kederys, Edvardas Citvaras ir Administracijos direktorė Jovita Tirvienė, linkėjimus skyrė ir kiti renginio svečiai. Pristatyta nauja Atviros jaunimo erdvės darbuotoja Goda Tokerė. Renginio metu lauke vyko piknikas, kur svečiai buvo vaišinami kukurūzų spragėsiais, dešrainiais, gardžiais gėrimais. Gera muzika apdovanojo jaunimo grupė „Stotis“.
Birštono savivaldybės informacija |
|
|















