| Birželio 17 d. Birštono gimnazijos pedagogai gilino savo pirmosios pagalbos teikimo žinias. Teorinius ir praktinius mokymus vedė Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro specialistės. Mokymų metu darbuotojai buvo supažindinti, kaip atpažinti sunkią nukentėjusiojo būklę, greitai įvertinti situaciją bei suteikti pagalbą. Buvo taikyti interaktyvūs mokymo metodai, visi dalyviai turėjo galimybę aktyviai įsitraukti, diskutuoti bei praktiškai išmėginti pirmosios pagalbos veiksmus pradinio gaivinimo, užspringimo, nudegimo, nušalimo bei ūmaus kraujavimo metu, taip pat mokėsi naudotis defibriliatoriais.
Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro informacija |
|
|

